ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

تیم دنیای ترجمه(worldtranslation) در نظر دارد با ارائه کیفیت عالی در ترجمه زبان انگلیسی میزان رضایت مشتریان را بدست آورد. اهمیت زبان انگلیسی امروزه بر کسی پوشیده نیست، چرا که، انگلیسی دومین زبان پر تکلم و مهم‌ترین زبان ثانوی در جهان است. آمارها نشان می‌دهند که بیش از 330 میلیون نفر در دنیا به انگلیسی به عنوان زبان مادری صحبت می‌کنند و تعداد افرادی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده‌اند، به بیش از یک میلیارد نفر رسیده است.

ارائه بهترین خدمات ترجمه توسط دنیای ترجمه worldtranslation

ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی، از پرکاربردترین خدمات ترجمه آنلاین در دنیای ترجمه است که به نسبت سایر خدمات از متقاضیان بیشتری برخوردار است. سایت دنیای ترجمه با بهره‌مندی از بهترین اساتید در خصوص ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی، این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده تا بتوانند تمامی متون خود را برای ترجمه به صورت آنلاین سفارش دهند و پس از مدت زمان کوتاهی متن ترجمه‌شده خود را تحویل بگیرند.

ترجمه مقاله‌های دانشجویی

امروزه مقاله‌نویسی مهم‌ترین ابزار برای انتقال دانش، به‌ اشتراک‌گذاری اکتشافات و نوآوری‌ها، انتشار دستاوردهای پژوهشی، اثبات توانمندی علمی، ایجاد سابقه‌ تحصیلی، و کسب اعتبار علمی به شمار می‌رود. با توجه به اینکه بیشتر این کارکردها به عرصه بین‌المللی مربوط می‌شود، به همین دلیل ترجمه مقاله می‌تواند راه‌حلی مناسب برای حفظ ارتباطات بین‌المللی و انتقال تجربیات به‌حساب بیاید. امروزه دانشجویان در تهیه مقاله و ترجمه آن با مشکللات مواجه می شوند که تیم دنیای ترجمه این نگرانی را برای دانشجویان بر طرف ساخته است.

ترجمه خبری

امروزه وبسایت های خبری برای کسب خبرهای انگلیسی و ترجمه آنها نیازمند مترجم تخصصی هستند. تیم دنیای ترجمه با داشتن نیروهای مستعد در این زمینه تخصصی آماده همکاری با سایت های خبری می باشد. تیم دنیای ترجمه با کادری مجرب می تواند ترجمه فوری آنلاین برای سایت های خبری انجام دهد و همچنین توانایی پایش خبرهای مهم در هر حوزه ای را دارا می باشد.

ترجمه مقالات و کتاب

تیم تخصصی دنیای ترجمه با کادری مجرب آماده خدمات برای دانشجویان و اساتید دانشگاه ها می باشد.

تضمین کیفیت

نگران کیفیت ترجمه متن ها نباشید، ما این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهیم که متن ترجمه شده با کیفیت عالی تحویل شما گردد.

ویرایش متن در جهت کیفیت کار

تیم دنیای ترجمه قبل از تحویل متن ترجمه به مشتریان عزیز؛ چندبار متن ترجمه را بررسی می کند تا متن ترجمه شده با کیفیت استثنایی به مشتری تحویل داده شود.

مشاوره در جستجوی مقالات و کتاب

همانطور که قبلا اشاره کردیم، تیم دنیای ترجمه با همکاری اساتید دانشگاه ها و بکارگیری دانشجویان ممتاز این امتیاز را به مشتریان خواهد داد که برای کسب مقالات و کتاب می توانند از مشاوره همکاران بهره مند شوند.

آمار فعالیت های سایت دنیای ترجمه

0+
پروژه های انجام شده
0
مشتریان
0
مقالات دانشجویان
0+
سایت های خبری

باکس طلایی

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال ISI، ارائه به کنفرانس، به همراه بازخوانی رایگان، ترجمه تضمینی با بهترین کیفیت

باکس نقره ای

ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی تا 70% تخصصی. مناسب برای پروژه و پایان نامه، ترجمه با کیفیت خیلی خوب

باکس برنزی

ترجمه انگلیسی به فارسی دانشجویی، ترجمه ارزان با مترجم های تازه کار، مناسب برای مطالب عمومی، ترجمه خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست